Jak co roku w naszej szkole, w drugiej połowie roku szkolnego zorganizowano konkurs plastyczny „Na szkle malowane”. Jego celem było rozwijanie kreatywności twórczej i wyobraźni oraz przybliżenie uczniom techniki malowania na szkle. Ważnym elementem była również integracja środowiska dzieci i nauczycieli świetlic Targówka.

Jako temat wybrano Mandale – popularny w ostatnich latach symbol buddyjski. Przejęty przez zachodnie cywilizacje i wpleciony do technik relaksacyjnych. Niezwykle płonny, rodzący wiele konotacji, pobudzający kreatywność i aktywność twórczą.

Konkurs przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych: klasy pierwsze, drugie i trzecie, mogli brać w nim udział jedynie uczniowie szkół Dzielnicy Targówek. Prace oceniano pod kątem samodzielności wykonania, pomysłowości, staranności i ogólnego wyrazu artystycznego.

Oto wyniki konkursu:

NAGRODA SPECJALNA